Zápisový proces a systém náhrad

Jak se přihlásit?

• Kontaktujte recepci našeho klubu v Litvínově na tel. čísle 777 141 772, informujte se na volná místa v kurzech a zarezervujte si místo.
  • Po zarezervování Vašeho místa v kurzu plavání je třeba uhradit kurzovné a to nejpozději před začátkem první lekce na recepci KLUBU KAPKA nebo převodem (č.ú. je uvedeno v kontaktech) a na recepci přinesete doklad o úhradě.
  • Můžete se také přijít na lekce plavání kojenců podívat, prohlédnout si naše centrum – bazén, šatny, hernu. Na recepci Vám rádi odpovíme na vaše dotazy.
  • Pokud se budete přihlašovat už do probíhajícího kurzu, cena bude vypočtena na recepci KLUBU KAPKA a zaplatíte pouze lekce, které v probíhajícím kurzu proběhnou. Na takto doplacené lekce (kurzy) se nevztahují bonusy a slevy.

Způsob platby

• Převodem: číslo účtu: 43-6038570217/0100, nebo na číslo účtu: 2195556349/08000, konstantní symbol: 0308, do poznámky uveďte jméno dítěte
  • Hotově: na recepci KLUBU KAPKA, Žižkova 151, Litvínov, 436 01

Náhradní hodiny

• Náhradní lekce plavání poskytujeme v poměru 1:1 pouze v probíhajícím kurzu a při řádně omluvené absenci.
  • Zameškané a řádně omluvené lekce nahrazujeme 1:1 v termínu 14-ti dnů po ukončení kurzu ze kterého omluvené lekce jsou.
  • Lekce lze převádět do následujícího kurzu jen na základě předložení potvrzení od lékaře a po zaplacení minimálně poloviny hodin kurzu následujícího.
  • Hodiny je třeba včas omluvit osobně nebo telefonicky na recepci nejpozději do 8:00 hodin dne vaší lekce nebo přes internetový systém auksys nebo SMS na tel: 777 141 772 také nejpozději do 8:00 hodin dne vaší lekce. Doporučujeme omluvy přes systém, popř. SMS.
  • Náhradní lekce se můžete zúčastnit po předchozím objednání – přes internet, osobně nebo telefonicky na recepci na tel. č. 777 141 772.
  • Pokud si řádně omluvené lekce nestihnete vybrat v termínu probíhajícího kurzu, požádejte o jejich převod osobně nebo e-mailem na klubkapka@seznam.cz. Lekce k náhradě Vám prodloužíme v termínu průběhu dalšího kurzu.
  • Náhrady za absenci v kurzech označených bez náhrad (jedná se převážně o odpolední kurzy) není možné nijak vybrat.